VIII. Gyergyó-Hétvége
Hálás szívvel köszönjük mindenkinek, aki velünk tartott a VIII. Gyergyó-Hétvégén, és részese volt ennek a különleges programsorozatnak!
Köszönet a Gyergyó-medencéből érkezett vendégeknek, a múzeum vezetőségének, és a kollégáknak, minden hagyományőrzőnek, zenésznek, énekesnek, táncosnak, alkotónak, támogatónak, felkészítőnek, a technikus munkatársaknak, vendèglátósainknak, tanítványainknak és szüleiknek, minden kedves érdeklődőnek, hogy jelenlétükkel és munkájukkal segítették és gazdagították ezt a két napot.
Ez a hétvége nemcsak egy rendezvény volt, hanem a találkozás öröme is: találkozás egymással, közös gyökereinkkel, hagyományainkkal és azokkal az értékekkel, amelyek összekötnek bennünket.
A hangulatról beszéljenek helyettünk a csodálatos fotók!
Köszönet Szabolcs Kovács Photography